620:5+261:3=

500-500:2+160*3=

(1000-625) : 5+63*8=

42:3*8+160-296:8=

7 * (281-156) - 6*135:5=

+2
Ответы (1)
  1. 12 января, 14:59
    0
    1) 211, 2) 730, 3) 579, 4) 235, 5) 713

    620:5+261:3=211

    620/5=124

    261/3=87

    124+87=211

    500-500:2+160*3=230

    500/2=250

    160*3=480

    480+250=730

    730-500=230

    (1000-625) : 5+63*8=579

    1000-625=375

    375/5=75

    63*8=504

    504+75=579

    42:3*8+160-296:8=235

    42/3=14

    14*8=112

    160+112=272

    296/8=37

    272-37=235

    7 * (281-156) - 6*135:5=463

    281-156=125

    135/5=27

    27*6=162

    7*125=625

    625-162=463