12 4/5 - 5 2/3 ответ

+3
Ответы (2)
  1. 4 июня, 00:33
    0
    1) 12 4/5 - 5 2/3

    2) 12*4/5 - 5*2/3

    3) 48/5 - 10/3

    4) 144-50/15

    5) 94/15
  2. 4 июня, 01:05
    0
    64/5 - 17/3 = 192/15-85/15 = 107/15 = 7 2/15