Решите уравнение : y/6=3; 6/у=3; 3 у=6; 6 у=3.

+3
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 23:26
    0
    Y/6 = 3 = > y = 6*3 = > y=18

    6/y = 3 = > y = 6/3 = > y=2

    3y = 6 = > y = 6/3 = > y=2

    6y = 3 = > y = 3/6 = > y=1/2 = > y=0,5