647+198-809 219-95+650

+2
Ответы (2)
  1. 28 апреля, 21:51
    0
    1) 647+198=845

    2) 219-95=124

    124+650=774
  2. 28 апреля, 22:08
    0
    647+198-809=36

    219-95+650=774