6*7-1*4=

20*3-60=

600*4=

+3
Ответы (2)
  1. 21 ноября, 09:36
    0
    1) 6*7-1*4=42-4=38.

    2) 20*3-60=60-60=0

    3) 600*4=2400
  2. 21 ноября, 12:56
    0
    1) 42-4=38

    2) 60-60=0

    3) 600*4=2400