Вычислите (3,6 - 1 2/3) : (4 1/15 - 2 7/9)

+4
Ответы (1)
  1. 7 июля, 02:41
    0
    (3,6-1 2/3) / (4 1/15-2 7/9) = (3,6-1,6) / (4,06-2,7) = 2/1,36=1,47