7,4x-2,7y+6,3y-9,6x при х = - 5 у=2

+1
Ответы (1)
  1. 16 апреля, 09:21
    0
    7,4 х-2,7 у+6,3 у-9,6 х=-2,2 х+3,6 ух=-5, у=2, то - 2,2 х+3,6 у=-2,2 * (-5) + 3,6*2=11+7,2=18,2