Решите: - 48+54

-15-28 33-41 - 14 - (-12)

3,2-5,6 - 3 - 2

10 15

+5
Ответы (1)
  1. 18 мая, 04:55
    0
    -48+54=6

    -15-28=-43 33-41=-8 - 14 - (-12) = - 2