1-2/7

9/25-14/117

7/20+11/50

/-дробь

+5
Ответы (1)
  1. 12 ноября, 23:42
    0
    1) 1-2/7=7/7-2/7=5/7. 2) 7/20+11/50=35/100+22/100=57/100