Разделите 1,8 на - 2 (-2,4 на - 4).

+3
Ответы (2)
  1. 5 мая, 14:01
    0
    1,8 / (-2) = - 0,9

    -2,4 / (-4) = 2,4/4=0,6
  2. 5 мая, 15:09
    0
    -0,9. 2) 0,05. 3) 0,45