Как решить 3/5 + 4/5 * 3/7 + 6/7

+5
Ответы (1)
  1. 2 июня, 07:36
    0
    1). 4/5 * 3/7 = 12/35

    2). 3/5 + 12/35 = 33/35

    3). 33/35 + 6/7 = 1 4/5