3y - 9 - 12y = 17 - 22y

+5
Ответы (2)
  1. 2 июня, 05:34
    0
    3 у - 12 у + 22 у = 9 + 17

    13 у = 26

    у = 26:13

    у = 2
  2. 2 июня, 08:01
    0
    3y - 9 - 12y = 17 - 22y

    13 у=26

    у=26/13

    у=2