Решите уравнения

а) y-12y=-6-27

б) - 22y-18y=5 * (-2)

в) - x+6x=-45+15

г) - 27y-33y=-12 * (-5)

+1
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 20:33
    0
    А) - 11 у=-33 б) - 40 у=-10 в) 5 х=-30 г) - 60 у=60

    у=3 у=0,25 х=-6 у=-1