Вычисли - 2.8 + (-1.65) + (-3/4)

+3
Ответы (1)
  1. 18 апреля, 22:55
    +1
    -2,8 + (-1,65) = - 4,45

    -3/4=0,75

    -4,45 + (-0,75) = 5,2

    -5,2