42 * 214+140480 * (318-293) : 80

+1
Ответы (1)
  1. 27 июля, 23:51
    +1
    1) 318-293=25

    2) 42*214=8988

    3) 140480*25=3512000

    4) 3512000/80=43900

    5) 8988+43900=52888