6•в = при в=6,7,3,0,4.

+2
Ответы (2)
  1. 27 сентября, 16:55
    0
    6*6=36

    6*7=42

    6*3=18

    6*0=0

    6*4=24
  2. 27 сентября, 17:04
    0
    6*6=36

    6*7=42

    6*3=18

    6*0=0

    6*4=24