Подили 176 кг на 3 частини пропорцийно до чисел 1/2,3/4, 1,5

+3
Ответы (1)
  1. 26 мая, 12:04
    0
    X (1/2+3/4+3/2) = 176

    x*11/4=176

    x=176*4/11

    x=64

    64*1/2=32

    64*3/4=48

    64*3/2=96