650-200 = ... * 90,70 * ... = 580-20,60*7 = ... + 20

+4
Ответы (1)
  1. 24 октября, 08:30
    0
    650 - 200 = 5 * 90

    70 * 8 = 580 - 20

    60 * 7 = 400 + 20