12 1/2-7 3/4 это дроби

+4
Ответы (1)
  1. 20 мая, 07:41
    0
    12 1/2 - 7 3/4 = 12 2/4 - 7 3/4 = 11 6/4 - 7 3/4 = 4 3/4