Вычислите.

-4,3 * (-3) - 7,2 : (5,6 - 4,4)

+5
Ответы (1)
  1. 6 июля, 13:26
    0
    -.4.3 * (-3) - 7.2: (5.6-4.4) = 12.9-7.2: (1.2) = 12.9-6=6.9