9252+2387-814 * (3+3) / 2

+2
Ответы (2)
  1. 17 марта, 13:56
    0
    1) 3+3=6

    2) 6:2=3

    3) 814*3=2442

    4) 9252+2387=11912

    5) 11912-2442=9470
  2. 17 марта, 15:08
    0
    1) 3+3=6,

    2) 814*6=4884,

    3) 4884/2=2442,

    4) 9252 + 2387=11639,

    5) 11639-2442=9197.