Знайды значенгя виразу (-9,99 - (-8,19)) : (-3,6) + 1,4: (-0,7)

+5
Ответы (1)
  1. 14 марта, 05:05
    0
    -9,99 - (-8,19) = - 9,99+8,19=-1.8

    -1.8: (-3.6) = 0.5

    1.4: (-0.7) = - 2

    0.5 + (-2) = 0.5-2=-1.5