200789-789 + (56789•89) - 6789000=

+4
Ответы (1)
  1. 10 июля, 18:53
    0
    1.56789*89=5054221

    2.200789-789=200000

    3.200000+5054221=52547221

    4.52547221 - 678900=45758221

    Ответ 45758221