1 1/9x+2 1/4x-3/4 при x=-0,1

+1
Ответы (1)
  1. 18 декабря, 02:29
    0
    10/9 * (-0,1) + 9/4 * (-0,1) - 3/4 = (1,1 * (-01)) + (2,25 * (-0,1)) - 0,75=-0,11+0,225-075=224,36