Решите уравнения: ж) 9x+x-9x=5; з) 4x+3x-7x=6

+1
Ответы (1)
  1. 3 апреля, 18:12
    0
    Ж) 9 х+х-9 х=5

    10 х-9 х=5

    х=5;

    З) 4 х+3 х-7 х=6

    7 х-7 х=6

    0 х=6

    х=0.