1) V соб = 12 км/ч

V т. р = 4 км/ч

+5
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 03:13
    0
    V соб = 12 км/ч

    v т, р = 4 км/ч

    1) 12+4=16 (км/ч) соб

    2) 12-4=8 (км/ч) т, р