7,4 х+2,7 у+6,3 у_9,6 х при х=_5 у=2

+3
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 23:22
    0
    7,4 * (-5) + 2,7*2+6,3*2-9,6 * (-5) = - 37+5,4+12,6+48=29