2 5/8b+3 1/4 при b=2 2/3

+5
Ответы (1)
  1. 2 марта, 02:37
    0
    2 5/8 = 21/8

    3 1/4=13/4

    2 2/3=8/3

    21/8*8/3+13/4=7+13/4 = 28/4+13/4=41/4 = 10 1/4