Решение 33+9*3 - (85-67) : 2*6

+4
Ответы (1)
  1. 27 июня, 21:40
    0
    1) 85-67=18

    2) 9*3=27

    3) 18:2=9

    4) 9*6=45

    5) 33+27-45=15