8 * 79+21*8 = 5*193-93*5=

+4
Ответы (2)
  1. 23 июня, 07:29
    0
    8*79+21*8=632+168=800

    5*193-93*5=965-465=500
  2. 23 июня, 07:34
    0
    8 * 79+21*8=8 * (79+21) = 8*100=800

    5*193-93*5=5 * (193-93) = 5*100=500