56: (7*2) * 2 = 690 + (450-300) : 5 = 90*4+240-70 = y-24=

+3
Ответы (1)
  1. 2 октября, 22:56
    0
    1) 7*2=14. 1) 450-300=150

    2) 56:14=4 2) 690+150=840

    3) 4*2=8 3) 840:5 = 168

    1) 90*4 = 360

    2) 360+240=600

    3) 600-70 = 530