36,504: 7,2 + 1 151/200*3/2-0,7719*300

+1
Ответы (1)
  1. 27 декабря, 04:56
    +1
    1) 36,504:7,2=5,07

    2) 1 151/200*3/2=2 253/400

    3) 0,1179*300=35,37

    4) 5,07+2 253/400=7 281/400

    5) 7 281/400 - 35,37=-27 267/400