237+8383+8484747474748+388484

+5
Ответы (2)
  1. 17 июля, 18:59
    0
    1) 8383+237=8620

    2) 84847474747+8620=8484747413367

    3) 84847413367+388484 = 84847801851
  2. 17 июля, 19:40
    0
    8484747871852