2 1/6 + (-5/6) (/ - это дробь)

+4
Ответы (1)
  1. 17 мая, 11:29
    0
    2 1/6 + (-5/6) = 1 6/6 + 1/6 - 5/6 = 1 7/6 - 5/6 = 1 2/6 = 1 1/3