Вычислите: 25-28-7; -7-15-21; 6-14+8; -9-7+11

+2
Ответы (1)
  1. 26 июля, 19:44
    0
    25-28-7=-10

    -7-15-21=-43

    6-14+8=0

    -9-7+11=-5