У = 3 х - 5 если х = 23

+2
Ответы (2)
  1. 6 января, 17:00
    0
    У=23*3-5

    У=69-5

    У=64

    Ответ: у=64
  2. 6 января, 17:20
    0
    Y=3x-5 при x=23 = >

    y=3 (23) - 5

    y=69-5

    y=64