Вычти дроби. 5/32 - 2/16 запиши несократимую дробь

+5
Ответы (2)
  1. 7 декабря, 17:17
    0
    5/32 - 2/16 = 5/32 - 2*2/32 = 5-4 / 32 = 1/32
  2. 7 декабря, 20:26
    0
    5/32 - 2/16 = 5/32-4/32 = 1/32