1508*215: (48000-47884)

+2
Ответы (2)
  1. 17 января, 15:05
    0
    1508*215: (48000-47884) = 2795
  2. 17 января, 16:22
    0
    1508*215: (48000-47884)

    1) 48000-47884=116

    2) 1508*215=324220

    3) 324220:116=2795