7% от 300=

20% от 300=

80% от 300=

+1
Ответы (1)
  1. 5 мая, 03:29
    0
    1) 300/100=3

    3*7 = 21

    2) 300/100=3

    3*20 = 60

    3) 300/100=3

    3*80 = 240