7/15+8/15

1-28/60

35/78-26/78

105/300-120/300

124/150-20/150

120/300-40/300

90/150+30/150

235/300-60/300

1-8/80

38/80-8/80

+2
Ответы (1)
  1. 7 сентября, 05:24
    0
    1) 15/15=1; 2) 60/60-28/60=32/60; 3) 9/78; 4) - 15/300=-1/20; 5) 52/75; 6) 4/15; 7) 4/5; 8) 7/12; 9) 80/80-8/80=9/10; 10) 3/8