М²-⅔, если м=-1, м=2/9

+2
Ответы (1)
  1. 21 июня, 15:14
    0
    (-1) ²-⅔=1-⅔=3/3-⅔=⅓

    27/

    2/9²-⅔=4/81-⅔=4/81-54/81=-50/81