561*92+8320:8*290

27*960:40-45360:70

(7192-51) * 24-1995+2667

38: (953350:50-57198:3)

+3
Ответы (1)
  1. 5 марта, 02:26
    0
    561*92+8320:8*290=353212

    51612+1040*290=

    51612+301600=353212

    27*960:40-45360:70=0

    25920:40-648=

    648-648=0

    (7192-51) * 24-1995+2667=172056

    7141*24+672=

    171 384+672=172056

    38: (953350:50-57198:3) = 38

    38: (19067-19066)

    38:1=38