Как решить? 3195:15*24 - (16*375 + (175-57) * 106)

+1
Ответы (1)
  1. 16 июня, 04:39
    0
    3195:15*24 - (16*375 + (175-57) * 106) = 3195:15*24 - (16*375+118*106) = 3195:15*24-185108 = - 179996