Решите (54 : (-6) - 24 * (-5) : - 3=

(-240:5 - (-32*4) : - (-16)

(-204:4 - (34*3)) : (-17)

+4
Ответы (1)
  1. 19 декабря, 21:18
    0
    (-9+120) : - 3=111/-3=-37;

    (-48+128) : 16 * (-51-102) : - 17=80:16 * (-153) : - 17=5 * (-153) : - 17=-765:-17=45