4 5/6 х-2 5/6 х=24 обчислити ривняння

+4
Ответы (1)
  1. 11 мая, 08:53
    0
    4 5/6 х - 2 5/6 х = 24,

    2 х = 24,

    х = 12,

    проверка:

    4 5/6*12 - 2 5/6*12 = 24,

    29/6*12 - 17/6*12 = 24,

    29*2 - 17*2 = 24,

    58 - 34 = 24,

    24 = 24