1. Поривняти числа

а) 674 та647

б) 245 та2450

2. Обчислити значення виразу

а) 936:24-2204:58

б) 60-48:3-18:3

3. Обчислити площу прямокутника зи сторонами 5 м и 12 м

+4
Ответы (2)
  1. 20 марта, 17:58
    0
    1). > 2).< 3).5*12=60 см
  2. 20 марта, 19:24
    0
    1

    а) 674 - 647 = 27 (674 больше)

    б) 2450 - 245 = 2205 (2450 больше)

    2

    а)

    1) 936 : 24 = 39

    2) 2204 : 58 = 38

    3) 39 - 38 = 1

    б)

    1) 48 : 3 = 16

    2) 18 : 3 = 6

    3) 60 - 16 = 44

    4) 44 - 6 = 38

    3

    5 * 12 = 60 м2