Обчислити периметер та площу прямокутника з сторонами 9 см 5 мм та 2 см 5 мм

+1
Ответы (2)
  1. 1 января, 18:04
    0
    Периметер 240, площа 480
  2. 1 января, 18:52
    0
    1) (95+25) * 2=240 (мм) периметр прямокутника

    2) 95*25=2375 (мм) площа прямокутника