Решите 5+5:7*39-48+32*59:5

+1
Ответы (1)
  1. 3 мая, 07:53
    0
    5+5:7*39-48+32*59:5=529

    1) 39*5=195

    2) 59*32=1888

    3) 1885:5=377

    4) 195+5=200

    5) 200-48=152

    6) 377+152=529