3√2 + 3√2 - 2*3√2 * √2/2 = ?

+3
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 10:26
    0
    3 / (√3+√2) - 2 / (√3-√2) = (3√3-3√2-2√3-2√2) / (3-2) = √3-5√2