А) 15x-8x=21

b) 2x+4x=30

d) 4y+2y-y=20

g) 7y+y-2y=24

+1
Ответы (2)
  1. 3 декабря, 14:14
    0
    А) 15x-8x=21

    7x=21/:7

    x=3

    б) 2x+4x=30

    6x=30/:6

    x=5

    d) 4y+2y-y=20

    5y=20/:5

    y=4

    g) 7y+y-2y=24

    6y=24/:6

    y=4
  2. 3 декабря, 14:58
    0
    А) 15 х-8 х=21

    7 х=21, |:7

    х=3

    Б) 2 х+4 х=30

    6 х=30, |:6

    х=5

    В) 4 у+2 у-у=20

    5 у=20, |:5

    у=4

    Г) 7 у+у-2 у=24

    6 у=24, |:6

    у=4